Підвищення кваліфікації та стажування
Викладацький склад кафедри медіакомунікацій активно працює над підвищенням своєї кваліфікації та розширенням кола наукових інтересів. Наші викладачі беруть участь у фахових подіях, наукових семінарах, навчаються на курсах і проходять стажування, в тому числі міжнародні.
Надія Зелінська
- Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку вищої школи та економіки в ХХІ столітті» (Рівне, 2018);
- ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Поліграфічні, мультимедійні та web-технології» (Львів, 2018);
- ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасний мас-медійний простір: реалії та перспективи розвитку» (Вінниця, 2018);
- ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська періодика: історія і сучасність» (Львів, 2018);
- Всеукраїнський науково-практичний семінар «Новий український підручник для Нової української школи» (Київ, 2019), проведений в рамках проєкту уряду Фінляндії і Міністерства освіти і науки України «Фінська підтримка реформ української школи»;
- Міжнародна науково-практична конференція «Квалілогія книги» (Львів, 2019);
- VII Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа Романа Іванченка» (Київ, 2019);
- Міжнародна наукова конференція «Львівська національна наукова бібліотека України імені В. Стефаника: історія, джерела, постаті» (Львів, 2020);
- Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Медіазнавчі студії в європейському діалозі: освітній та науковий дискурси» (Київ, 2020);
- VI Тикторівські читання «Видавнича справа в Україні: на перехресті традицій та інновацій» (Львів, 2021);
- II Міжнародна наукова конференція “Ksi@żka w mediach – media w ksi@żce. Rynek, technologii, konsumpcja” (Lublin, Polska, Uniwersytet Marii Sklodowskiej-Curie 2022);
- 1st International Workshop on Social Communication and Information Activity in Digital Humanities (Львів, 2022);
- VI Міжнародна науково-практична конференція «Scientific discussions and solution development» (Graz, Austria, 2022)
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Оксана Левицька
- Цикл тренінгів «Інструменти фасилітації для проведення ефективних навчальних заходів в онлайн-форматі» (Фундація Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), Бидгощ (Польща), сертифікат, 30 год., 2020).
- «Creative Law Studios: Студії з права інтелектуальної власності для креативних індустрій» (Інститут права, технологій та інновацій, 30 год., сертифікат, 2020).
- Навчальний курс із журналістики даних «Використання даних у боротьбі проти маніпуляцій та дезінформації» (ГО «Асоціації з міжнародних питань» (AMO, Чехія), «Інтерньюз-Україна», TEXTY.ORG, 30 год., сертифікат, 2020).
- Курси «Експерт з акредитації освітніх програм: онлайн тренінг» та «Як написати якісний звіт про результати акредитаційної експертизи освітньої програми (Prometheus, НАЗЯВО, 10 год., сертифікат, 2020).
- Курс «Європейські гранти для культурних та креативних проєктів» (Prometheus; Українське бюро «Креативної Європи», 10 год., сертифікат, 2020).
- Вебінар «5 кроків ефективного дистанційного навчання» (BIJB, Elcore Cloud, 1,5 год. сертифікат, 2020).
- Онлайн-практикуми з редакторської майстерности (Асоціація українських редакторів, сертифікати, 10 год. 2020).
- Як читати складні модерністські та постмодерністські твори? (Prometheus, сертифікат, 2021, 10 год.).
- Освітній захід «Literature In Action Week» (ГО «Література в дії», 2021, сертифікат, 14 год.) (сертифікат, 14 год.).
- Літературознавчий семінар «Простір літератури» (ЛНУ імені І. Франка, сертифікат, 2021, 3 год.).
- Семінар «Цифрова безпека та нові медіа» (ГО «Асоціація з міжнародних питань» (AMO, Чехія), «Інтерньюз-Україна», 2021, сертифікат, 12 год.)
- Навчальний курс «Журналістика в умовах воєнного часу» у межах проєкту «Підвищення якості підготовки молодих журналістів в Україні» (AMO, Чехія, Тексти.Org), 2021, сертифікат, 12 год.).
- Навчальний курс «Мультиплатформна бібліотечна журналістика» (Українська бібліотечна асоціація, 2022, сертифікат, 30 год.).
- Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science («Наукові публікації — Publ.Science», 2020, онлайн-вебінар, 5 год.).
- Міжнародний науковий симпозіум «Леся Українка: особистість, нація, світ» (Волинський національний університет імені Лесі Українки, науковий симпозіум, сертифікат, 36 год.).
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Галина Листвак
- Семінар «Анатомія наукового дослідження: ідеї, конференції, гранти, публікації» (м. Львів, 14 квітня 2018 року) від Київської школи економіки та Програми імені Фулбрайта в Україні.
- Літня школа для фахівців видавничого сектору «Booking the Future» (м. Київ, 9–13 липня 2018 року) від Мистецького Арсеналу та «EUNIC Cluster» як частина програми «Culture Bridges».
- Наукове стажування для освітян «Академічна доброчесність» (м. Варшава, 05–17 листопада 2018 року) від Вищого семінаріуму духовного у Варшаві UKSW спільно із Польсько-українською фундацією «Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці» (IIASC) та Фундацією АDD.
- Цикл онлайн-вебінарів «All Digital Week 2020» (23–29 березня 2020 р.).
- Цикл онлайн-вебінарів «Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science» (4–8 травня 2020 р.).
- Всеукраїнський форум Рад молодих учених (29 вересня 2020 р., м. Київ).
- Вебінари «Вступ до наукометрії», «Референс-менеджер EndNote: швидке оформлення публікацій без помилок», «Можливості ресурсів Clarivate для успішної грантової заявки» та «Профілі автора: створення, корегування, можливості» (12, 13, 15, 16 жовтня 2020 р. відповідно) від Інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Clarivate.
- Цикл вебінарів «Перші кроки у Scopus», «Починаємо з пошуку літератури у Scopus», «Ваші колеги та Ви у Scopus», «Журнали: доброго не буває забагато», «Перші кроки у ScienceDirect», «Читання – це навчання», «Цікавій Варварі на базарі носа відірвали», «Не все те золото, що блищить» та «Сяйте яскраво, наче діаманти» (листопад 2020 р.) від «Bright Talk» та «Elsevier».
- Конгрес «Література в дії» 22–28 лютого 2021 р.
- Інтенсив «Як навчитися вчитися» 3–5 березня 2021 р. від Litosvita (6 годин).
- Вебінар «Підбір видання для публікації» 14 травня 2021 р. від Інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Clarivate.
- Стипендійна програма ім. Л. Кіркланда в Університеті Марії Кюрі-Склодовської, Люблін (Польща), 13 вересня 2021 р. – 30 червня 2022 р.
- XXXII Східна літня школа 2022 (Wschodnia Szkoła Letnia) від Центру дослідження Східної Європи (Studium Europy Wschodniej), (Польща, Варшава, 12–23 вересня 2022 р.).
- 7-ма Школа лідерства (Szkoła Przywództwa) Інституту свобод (Instytut Wolności) 23 квітня – 15 жовтня 2022 р.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Лідія Піскозуб
- Міжнародний іспит на володіння польською мовою на рівні B2 від Вищого духовного семінаріуму у Варшаві UKSW спільно із Польсько-українською фундацією «Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці» (IIASC) (19 листопада, 2020).
- Міжнародне наукове стажування “Академічна доброчесність” від Вищого семінаріуму духовного у Варшаві UKSW спільно із Польсько-українською фундацією «Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці» (IIASC) (сертифікат про проходження стажування у період 2 листопада - 11 грудня, 2020 р., 180 годин, 6 кредитів).
- Міжнародна науково-практична конференція “The European Development Trends in Journalism, PR, Media and Communications” (Kujawska Szkola Wyzsza we Wloclawku, сертифікат про проходження у період 26-27 лютого, 2021, 15 годин, 0,5 кредитів).
- Міжнародна наукова конференція “Książka w mediach - media w książce. Rynek, technologii, konsumpcja” (Lublin, Uniwersytet Marii Sklodowskiej-Curie, сертифікат участі у період 29-30 червня, 2022 р.).
- Міжнародний науковий семінар “Презентація здобутків науковця” (Clarivate, сертифікат участі у період 8 квітня 2021, 1 година).
- Міжнародний науковий семінар “Web of Science у новому інтерфейсі” (Clarivate, сертифікат участі у період 7 квітня 2021, 1 година).
- Міжнародний науковий семінар “Відповідальна наукометрія” (Clarivate, сертифікат участі у період 5 квітня 2021, 1 година).
- Міжнародний науковий семінар “Референс-менеджер EndNote: оформлення публікації за форматом видання” (Clarivate, сертифікат участі у період 6 квітня 2021, 1 година).
- VI Тикторівські читання “Видавнича справа в Україні: на перехресті традицій та інновацій” (Українська академія друкарства, Львів, сертифікат участі у період 20-21 травня, 2021 р.).
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Ольга Ренн
- Науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, наукових працівників і аспірантів (2020);
- Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції соціально гуманітарного розвитку суспільства» (2020);
- Науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, наукових працівників і аспірантів (2021);
- Міжнародна науково-практична конференція „ІV Тикторівські читання „Видавнича справа в Україні: на перехресті традицій та інновацій” (2021);
- ІІ Міжнародної наукової конференції «Видавничий рух в Україні: середовища, артефакти» (2021);
- Переклад в Україні (1991–2021): тенденції, напрямки та соціополітичні виклики. Перекладознавчі читання на пошану Роксолани Петрівни Зорівчак (2021);
- Науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, наукових працівників і аспірантів (2022);
- II Międzynarodowa Konferencja Naukowa «Księżka w mediach — media w księżce: rynek – technologie – konsumpcja (2022);
- Всеукраїнська наукова конференція «Література й історія» (2022).
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
Лілі Івасенко
- Науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, наукових працівників і аспірантів (2020);
- Науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, наукових працівників і аспірантів (2021);
- Міжнародна науково-практична конференція „ІV Тикторівські читання „Видавнича справа в Україні: на перехресті традицій та інновацій” (2021);
- Науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, наукових працівників і аспірантів (2022)/
![]() |
![]() |
Події кафедри
кві
20
Онлайн-зустріч із головною редакторкою «Тиктор медіа» Мар'яною Хемій
12:00 — Zoom ауд.
кві
06
Онлайн-зустріч із головною редакторкою «Ukrainian Assembly Comix» Русланою Коропецькою
11:00 — Zoom ауд.
лют
15
Стартує навчальний курс із онлайн-безпеки для студентів
09:00 — Zoom ауд.