Українська академія друкарства
  • E-mail: kafedra.mediacom.uad@gmail.com
  • Телефон: +380322422381

Студентські проєкти та наукова робота

LibraryСтудентська наукова робота

Студенти, науковими керівниками яких є викладачі кафедри, щороку беруть участь у студентській науковій конференції Української академії друкарства, конференціях «Друкарство молоде», «Квалілогія книги» та інших студентських наукових конференціях в Україні та за кордоном.

Магістри під час навчання виконують індивідуальні завдання, які стають основою написання магістерських наукових робіт. За результатами захисту дипломних та магістерських робіт державна екзаменаційна комісія рекомендує кращих студентів для навчання в аспірантурі.

Студенти кафедри беруть активну участь у конкурсі студентських наукових робіт з поліграфії та видавничої справи «Молодь і поліграфія», основною метою якого є активізація студентської наукової роботи у закладах вищої освіти видавничо-поліграфічного профілю; вирішення актуальних наукових проблем у цій галузі; виявлення обдарованих студентів для залучення їх до подальшої наукової роботи на базі Української академії друкарства. Результати конкурсу 2020 року.

На кафедрі діє студентський науковий гурток, який у своїй діяльності керується Положенням про студентський науковий гурток та проблемну групу кафедри медіакомунікацій. Обов'язки керівника гуртка виконує старша викладачка, кандидат наук із соціальних комунікацій Ольга Михайлівна Ренн. Контакти: olga.renn@gmail.com


Напрями студентської роботи

НапрямКерівник
Едиторика: теорія, історія та видавнича практикапроф. Н. Зелінська
Редакторська майстерністьст. викл. О. Ренн
Культура медіапродуктудоц. Г. Листвак


Блог бібліотеки УАД

В межах роботи над дисципліною «Мова сучасних медіа» започатковано бібліотечний блог на сайті Української академії друкарства. У ньому студенти нашої спеціальності пишуть про нові цікаві видання, що з’являються в книгозбірні академії, знакові дати й події книжкового світу.Публікації наших студентів

Стаття студентки групи Р-51 Анастасії Дідух «НОВІ ГОРИЗОНТИ ФАНТАСТИКИ: топ-5 видань української альтернативної історії за останні 5 років» на українському видавничому порталі «Книгобачення».


Стаття студентки групи Р-51 Анастасії Дідух «ДИТЯЧА/ПІДЛІТКОВА ФАНТАСТИКА ТА ЇЇ АУДИТОРІЯ: опитування серед читачів» на сайті Клубу любителів україномовної фантастики.


Стаття студентки групи Р-41 Олени Матушевської «Літературні маршрути Шмітта» на сайті «NavigatorTV».


Студентські блоги

В рамках дисципліни «Мова сучасних медіа» студенти групи Р-21 розробили блоги, присвячені функціонуванню сучасної медіасфери:

«Блог Олександра Баличева»;
• блог Надії Галайко «Блог майбутнього журналіста»;
• блог Вікторії Журби «Мова медійного простору»;
• блог Жанни Клименко «Клименко»;
• блог Мирослави Кораб’як «Про щось, але напишу»;
• блог Юлії Мініної «Життя в медіапросторі»;
• блог Яни Музиченко «Медіа в суспільстві»;
• блог Мар’яни Сідловської «Tacos with ukulele».

Події кафедри

кві
20
Онлайн-зустріч із головною редакторкою «Тиктор медіа» Мар'яною Хемій

12:00 — Zoom ауд.

кві
06
Онлайн-зустріч із головною редакторкою «Ukrainian Assembly Comix» Русланою Коропецькою

11:00 — Zoom ауд.

лют
15
Стартує навчальний курс із онлайн-безпеки для студентів

09:00 — Zoom ауд.